W sytuacji oskarżenia lub podejrzenia o popełnienie przestępstwa, szybka interwencja prawna jest koniecznością. Nasza kancelaria oferuje kompleksowe wsparcie w tym zakresie. Zapewniamy nie tylko konsultacje i przygotowywanie opinii, ale również reprezentujemy klientów i składamy zeznania w ich imieniu. Pomoc profesjonalnego pełnomocnika specjalizującego się w obronie przestępstw przydaje się szczególnie, gdy dojdzie do tymczasowego aresztowania – wówczas można starać się o uchylenie środka zapobiegawczego lub zmianę jego charakteru na nieizolacyjny. Nasz zespół posiada ogromne doświadczenie. Doskonale odnajdujemy się w sprawach dotyczących obrony przestępstw gospodarczych, jak również związanych z kradzieżami, oszustwami, zniesławieniami oraz uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego. W przypadku zasądzenia kary pozbawienia wolności, staramy się o jej odroczenie.

Pomoc prawna może okazać się również niezbędna w momencie przeszukania budynku lub zatrzymania firmowych dokumentów. W takich sytuacjach składamy zażalenie. Jeśli interesuje Cię skuteczna obrona przestępstwo musi zostać wnikliwie przeanalizowane. W tym celu zapoznajemy się z pełną dokumentacją oraz opracowujemy strategię działań, przedstawiając jednocześnie wszelkie możliwe konsekwencje związane z podejmowanymi przedsięwzięciami. Opracowujemy także szereg wniosków (np. o rozłożenie grzywny na raty, wydanie odpisu orzeczenia wraz z uzasadnieniem lub wyrażenia zgody na widzenie) oraz sporządzamy apelacje. Specjalizujemy się w obronie przestępstw gospodarczych. Z sukcesem udało się nam zakończyć sprawy dotyczące naruszenia praw akcjonariuszy lub też niezłożenia wniosków o upadłość. Pośredniczyliśmy także w obronie przestępstw związanych z działaniami na szkodę spółek.

Chcesz, aby Twoja sprawa skończyła się łagodnym wyrokiem lub uniewinnieniem? Skontaktuj się z nami.  Cechuje nas nieszablonowe myślenie. Staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie. Jeśli interesuje Cię kompleksowa obrona przestępstwo gospodarcze powinno być dobrze zbadane.  Nasz zespół chętnie Ci pomoże.

Skontaktuj się z nami

Całodobowa infolinia:

+ 48 801 00 95 94

+48 71 7000 151

fax: +48 71 7000 151

kontakt@tymczasowearesztowanie.pl

 

Krajowe Centrum Ochrony Prawnej sp. z.o.o

NIP: 8971847447
REGON: 368673923
KRS: 0000702166

&nbsp